Карта оплати у Playstation Store на 500 гривень

Провести вільний час можна з приставкою активуючи свої улюблені ігри. Але заздалегідь необхідно їх придбати у спеціальному сервісі. Гроші знімаються з внутрішнього балансу, який наперед поповнюється будь-яким зручним способом. Але у продажу є спеціальні карти оплати, які купуються як самими гравцями, так і їхніми друзями чи близькими, надаючи таким чином оригінальний подарунок. За підсумком, вдасться купити будь-яку гру або придбати якісь предмети всередині ігрового проекту.

Карта оплати у Playstation Store на 500 гривень

Як оформляти покупку?

PlayStation Network – окрема платформа, де кожен гравець має свій гаманець з балансом. Коли купується або надається карта оплаты псн 500 грн, то гравець отримує унікальний 12-значний код . Після оформлення покупки ігрові проекти доступні для завантаження в PlayStation Store.

Код можна витратити один раз і тільки на суму, що не перевищує номінал картки. За наявності додаткових грошей на балансі можна придбати дорогі товари, але треба пам’ятати про необхідні ліміти.

Функціонал PlayStation Network

Це окрема платформа, де є велика кількість сервісів та додатків:

  • демонстраційні версії нових ігор;
  • нові відео про ігрові проекти;
  • додатковий контент усередині ігор;
  • комікси, відео та інший подібний контент;
  • основний каталог ігор PlayStation;
  • ексклюзивні ігри.

Залишається лише зробити вибір з урахуванням власних уподобань та побажань.

Інструкція для новачків

Після покупки необхідно зайти через консоль у PlayStation Store або за допомогою ПК відвідати офіційний сайт платформи. У розділі «Погашення кодів» необхідно ввести вказаний у картці код. Після цього баланс облікового запису буде поповнений відповідним номіналом картки.

Цифровий код не можна обмінювати чи повертати. Є додаткові обмеження часу. Якщо код не буде активовано, значить, він згорає. За наявності проблем або обмежень найкраще скористатись допомогою від операторів служби підтримки.

Переваги карт

Основний плюс – це надійність. Тому що гравець не вказує дані кредитної картки, що виключає витік інформації. Крім того, оцінюється гнучкість даного інструменту, адже немає необхідності конкретно купувати гру, а можна зробити вибір на користь як проекту, так і певних речей усередині конкретного проекту. За допомогою карток вдасться контролювати власний бюджет на покупку, тому що не вдасться витратити зайві гроші.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.