Керамічна плитка: модні рішення

Трeнди в дизaйні кeрaмічнoї плитки стрімкo змінюються. Щo зaрaз aктуaльнo, ми дeтaльнo рoзпoвімo дaлі.

Нaтурaльність

Трeнд нa нaтурaльність і eкoлoгічність тoркнувся бaгaтьox рeчeй, нe oбійшoв він і oблицювaльні мaтeріaли. Тaкa кeрaмічнa плиткa ради куxні цілком реалістично імітує фактуру дорогих сортів деревини, каменю, металу. Тому вона если доречна навіть у дорогому інтер\’єрі.

Истина «натуральної» плитки може бути гладкою либо рельєфною. Останній варіант обійдеться дещо дорожче. Однак в інтер\’єрі він виглядає максимально виграшно.

Мармур

Сьогодні дуже модною стала плитка, поверхня якої імітує мармур. З її допомогою можна створювати мінімалістичні, але возле цьому розкішні інтер\’єри.

Штучний мармур має багато відтінків. Найчастіше використовується біла плитка, яку безлюдный (=малолюдный) важко вписати в інтер\’єр і комбінувати з іншими матеріалами. Але можна також знайти плитку чорного, синього і навіть червоного кольору. Такі яскраві рішення сподобаються тим, хто хоче включить в інтер\’єр родзинку і зробити його незвичайним.

Перевага «мармурової» плитки ще й в тому, що вона довгий время не втратить свою актуальність. Тому подправка приміщення буде в тренді довгі роки.

Геометричний малюнок

Плитка з геометричним орнаментом — ще Водан модний варіант, який використовується возле оформленні приміщень. Вона не тільки виграшно виглядає в інтер\’єрі, але також дозволяє візуально збільшити приміщення і надати йому динаміку.

Білий колір

Біла плитка допоможе створити бездоганний інтер\’єр у ванній кімнаті либо в кухні. Вона візуально розширює простір і наповнює його повітрям, дарує відчуття комфорту і легкості. Крім того, білий колір позитивно впливає получай психіку людини. Світлий інтер\’єр отнюдь не буде дратувати очей, навпаки, він допоможе розслабитися.

Білий колір неоднозначний. Він також має відтінки, наприклад віддає блакиттю нежто наближається до молочного. Якщо вибирати холодні відтінки, в таком случае інтер\’єр вийде свіжим, а якщо віддати перевагу теплим — так затишним.

Різноманітність плитки від бренду Opoczno

Відомий польський бренд Opoczno в своєму сайті https://www.opoczno.com.ua/kolektsiyi/kimnata-vanna-kimnata/ представив уместительный вибір керамічної плитки для ванної та інших кімнат. Вироби мають оригінальний і стильний проектирование, тому дозволяють відтворити інтер\’єр мрії. Серед споживачів користуються популярністю такі колекції, як ARLEQUINI, ARTISTICO, ARTISTIC WAY, AVANGARDE, BREAK THE LINE.

Плитка від Opoczno маловыгодный тільки красива, але і якісна. Вона витримує несприятливі умови експлуатації та здатна прослужити протягом багатьох років. Можливо це завдяки використанню якісної сировини й інноваційних технологій присутствие її виробництві. Якість матеріалу відповідає європейським стандартам, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.