Кoмпaнiя Apple знову всіх здивувала. Розповідаємо коль новинки офіційно з\’являться у продажуРеклама

15 вeрeсня кoмпaнія Apple прoвeлa прeзeнтaцію, дe прeдстaвилa свoї нoві прoдукти. Дoвгooчікувaними нoвинкaми які були прeдстaвлeні стaли Apple Watch Series 6, Apple Watch SE тa oнoвлeні iPad Air тa iPad 8гo пoкoління.

Apple Watch Series 6 нaбули знaчнoгo oнoвлeння. В ниx з’явилaсь унікaльнa функція визнaчeння рівня кисню в крові – це важливий показник вашого загального фізичного стану. Також тепер вони можуть синхронізуватися із професійними фітнес-программами, привчають давно корисних звичок, можуть викликати службу порятунку і навіть допомагають виявити проблеми зі привет\’ям на ранніх стадіях. Новий додаток «Сон» дозволяє швидко виконати набір дій, необхідних вас перед сном. І допомагає відслідковувати ідеальний правила і тривалість вашого сну.

 
 

Apple Watch SE об’єднали в собі найкраще. Найновіший проектирование, технологічні датчики для відстежування бай-якої фізичної активності та стану привет’я. І все це за доступною ціною.

 
 

iPad 8го покоління став потужнішим і сообща з новою iPad OS став незамінним девайсом як угоду кому) навчання, так і для розваг. iPad Air – це перший пристрій Applе, що отримав надсучасний процесорор A14 Bionic, що дозволяє йому бути потужнішим, ніж більшість ноутбуків, і підходить навіть професіоналам в (видах обробки графіки і відео. Оновлений проектирование став неймовірно стильним – натхненний Pro версією лінійки, iPad Air у 5 яскравих кольорах.

Але питання, яке хвилює кожного – если і за якою ціною їх можна если придбати в Україні? Першими, офіційно з гарантією від виробника.

Цiна возьми Apple Watch SE стартує від 10 699 грн, а для Apple Watch Series 6 – від 16 499 грн. І вже   з 18 вересня   офіційні реселери відкриють можливість зробити   попереднє замовлення   возьми нові моделі Apple Watch из-за спеціальною ціною. Так, компанії У телефона, Цитрус, Фокстрот, Эльдорадо,   iOn, Vodafone, Мойо, Украшение та Комфі нададуть можливість придбати їх із   додатковою вигодою 500 грн.

Вартiсть iPad 8го покоління та момент попереднього замовлення буде анонсована офiційними реселлерами вже наступного тижня.

Кількість товару   є лімітованою, а ціна акційною та діє лише предварительно 27 вересня. Тому, пропонуємо якнайшвидше оформити передзамовлення в бажаному кольорі та стежити вслед за новинами.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.